Obserwatorzy

wtorek, 24 czerwca 2014

Czarodziejskie dłonie

Witam i o zdrowie pytam ;)

Całkiem niedawno pisałam Wam o pewnej tajemniczej osobie co to cudne prezenciki robi. No to chyba mogę już Wam wszystko opisać!! ;D

Dzisiejszy wpis pragnę poświęcić wspaniałej dziewczynie o czarodziejskich dłoniach, która z kawałeczka materiału potrafi stworzyć unikatowe cudeńka.
Mowa oczywiście o Joannie Maciołek - skromna dziewczyna z Godowa, mama trójki kochanych urwisów i wspaniała żona. Można by rzec, że już samą postawą "matki polki" jest wzorem do naśladownia... Dom, wychowywanie dzieci, problemy życia codzienniego z wielki zaangażowaniem i jeszcze większym sercem potrafi wszystko pogodzić. Ale Asia posiada też ogromny talent. Od niedługiego czasu tworzy ozdoby z tasiemki metodą kanzashi. Widziałam już wiele prac tego typu, jednak prace Asi są perfekcyjne w każdym calu i to nie tylko w mojej ocenie!!! 

Joasia jest bardzo spokojną, wrażliwą osobą, która do życia pomimo wielu trudności podchodzi z wielkim uśmiechem. A mimo, że wzrostem jest malutka serce ma tak ogromne, że aż miło!! A do tego jej czarodziejskie paluszki co one nie zrobiły już z tasiemki... zresztą sami oceńcie!!!
Opaski, spinki, gumki, grzebyki na każdą okazję!! A do tego nowości breloki i kolczyki!! Jednym słowem SZALEŃSTWO

Więcej prac Joasi możecie obejrzeć na jej profilu
https://www.facebook.com/profile.php?id=100005504915788
Pochwała należy się również mężowi Asi, który każde zamówienie swojej żonki skrupulatnie pakuje, dbając o każdy szczegół paczki!! 


Dla Joasi kanzashi jest pasją i odskocznią od życia codziennego. Jej prace są wyjątkowe. Chylę czoła i gratuluję Asi talentu!! Oby jej pasja rozwinęła się w błyskawicznym tempie, a jej życie zawodowe potoczyło się w wybranym kierunku :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz