Obserwatorzy

poniedziałek, 9 czerwca 2014

Decoupage z duszą

Witajcie!

Dzisiejszy wpis choć o późnej godzine będzie wyjątkowy... Dlaczego? - Bo będzie poświęcony wspaniałej artysce, którą od jakiegoś czasu obserwuję i podziwiam.

Iwona Scholz jest mamą dwóch wspaniałych chłopców.  W życiu przeszła niejedno, samotne wychowywanie dzieci, brak pracy i borykanie się z problemami życia codziennego... Ta dzielna osoba nie poddawała się i z dnia na dzień walczyła o siebie i swoją przyszłość. Na swojej drodze zaczęła rozwijać pasję związaną z decoupage... jej odskocznia od rzeczywistości.
Jak sama mówi, tworzyć zaczęła od niedawna - październik zeszłego roku. Wiedziała jak wiele czasu trzeba poświęcić temu rękodziełu, jednak się nie zniechęciła. Zaczęło się spontanicznie prezentem dla przyjaciółki, który był zaczątkiem wielu zamówień i podziwu dla Iwonki. Ona sama jest bardzo skromna i jak twierdzi jeszcze wiele nauki przed nią. Największą radość sprawia jej praca na drzewie i kamieniu. Uwielbia naturę, lubi marzyć...
Kiedyś wyczytane słowa: "aby być szczęśliwym, musisz odnaleźć swoją pasję" dziś są jej motywatorem. 

Iwonka jest osobą bardzo wrażliwą na krzywdy innych, pomocną, szczerą i bardzo otwartą. Najważniejsze są dla niej dzieci, to one nadają sens jej życiu, a pasja decoupage jest tylko dopełnieniem jej wspaniałej osoby. 

Każdego artystę można poznać do sztuce jaką wykonuje. Prace wykonane przez Iwonę są tworzone z ogromnym sercem, a co najważniejsze każda z nich ma swoją duszę!! Nie wszyscy potrafią przelać część siebie na swą twórczość.

Mogłabym pisać i pisać... Dlatego zapraszam wszystkich do obejrzania prac Iwonki na Facebooku: 
https://www.facebook.com/iwona.scholz.3/media_set?set=a.733125820066095.1073741833.100001060516973&type=3

A to tylko część prac naszej artystki :)


Iwonko trzymam kciuki, aby Twoja pasja rozwijała się i docierała jak najdalej!! Wierzę w to, że swoją oryginalnością zdobędziesz wiele serc, tak samo jak zdobyłaś moje :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz