Obserwatorzy

piątek, 11 lipca 2014

Zrelaksuj się z Le Petit Marseillais


La Petit Marseillais pochodzi ze słonecznej Prowansji. To kraina zdumiewających kolorów i zniewalających zapachów. Tutaj w południowym słońcu dojrzewają drzewa migdałowca i kwotną sady pomarańczy. Prowansja to urokliwe gaje oliwne, pola lawendy i słoneczników.Tradycja Le Petit Marseillais sięga XVII wieku, kiedy to rozpoczęto produkcję Mydła Prowansalskiego. Natomiast logo jest inspiracją historii małego chłopca, który sprzedawał w Marsylii owe mydła. To właśnie jego postać widnieje na logo produktu.Żel pod prysznic Le Petit Marseillais 

Ten kremowy żel nie tylko łagodnie oczyszcza skórę, sprawia wrażenie, że jest ona nawilżona, aksamitnie gładka i pachnąca... zapach kwiatu pomarańczy zniewala i pozwala odpłynąć myślamia w świat relaksu. Przydaje się przy szybkim prysznicu, jak i przy dłuugiej kąpieli.

 Mleczka do pielęgnacji ciała  Le Petit Marseillais 

Nawilżające mleczko do ciała jest idealnym uzupełnieniem pielęgnacji ciała. Są bogate w składniki naturalne, które wspaniale działają na zmysły i skórę. Lekka konsystencja, szybkie wchłanianie i wydajność i ta przyjemność...Moje Le Petit Marseillais!!!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz