Obserwatorzy

niedziela, 14 września 2014

SCS Amico Lubin - Pierwszy turniej

Witajcie!!

Pierwszy turniej piłki nożnej już za nami. Spełniło się marzenie mojego starszego syna Adasia, uczęszcza na treningi piłki nożnej, a dziś odbył sie pierwszy mecz na stadionie w Polkowicach. Najmłodsi zawodnicy prowadzeni przez niesamowitego trenera Kazimierza Dziubczyńskiego rozpoczęli swoją Ligę Turniejową OZPN Żaki F2. 

Na zbiórce pojawiło ponad 20-stu chłopców, którzy z wielkim zapałem i sercem do piłki nożnej pokazali swoję umiejętności, zaskakując przy tym swoich dopingujących rodziców. W turnieju udział brały drużyny z Polkowic, Głogowa, Rudnej oraz Lubina. Dzieci  pokazały naprawdę wysoki poziom gry!!Emocje udzieliły się opiekunom, dopingowali swoje dzieci i pocieszali, kiedy coś się nie udało. Wśród kibiców były również rodzeństwa zawodników, które również trzymały kciuki!!
Współpraca między trenerami i chłopcami również świetnie przebiegała. Trener Dziubczyński wspaniale instruował chłopców, dawał i wskazówki i pocieszał, kiedy coś się nie udało! Pomimo sporej liczby chłopców, trener tak ustawił drużynę, że każdy miał szansę pokazać swoje umięjtności!Chłopcy już zdąrzyli się ze sobą zaprzyjaźnić i pracują nas wspólną grą. Za nimi dopiero kilka treningów, tylko czekać na dalsze efekty!!

Oby więcej tak pozytywnych emocji i wspaniałej gry drużyno trenera Kazimierza Dziubczyńskiego !!


2 komentarze:

  1. Oczywiście :D oby tak dalej :)
    Zapraszam również do mnie :) testacja.blogspot.com
    PS> oczywiście obserwuję :)
    Zapraszam :)

    OdpowiedzUsuń