Obserwatorzy

sobota, 13 września 2014

Świat naklejki Z-Design

Witajcie. 

Pochwalę się, że miałam możliwość testownia produktów od Świat Naklejki i nawet nie wiecie ile sprawiły frajdy mi i moim dzieciom!

Naklejki Z-Design są stworzone dla osób, które nie lubią prostych i nudnych rzeczy. Nadają się one do dekoracji, oznaczania, projektowania, dostępne w różnej strukturze, kształcie i kolorze,  a do tego bardzo praktyczne!! Zarówno dla dziewczynek jak i chłopców, dla małych jak i dużych. 


Moim chłopcom najbardziej do gustu przypadły oczywiście tatuaże! Po długich dyskusjach z bratem, Michaś postawił na małey rockowy tatuażyk!! Bez problemu przykleja się do skóry i w momencie po styczności z wodą jest gotowy :) A radość Michasia!! Nieopisana!!Starszy Adaś wykorzystal naklejki Z-Design to podpisania swoich pierwszych zeszytów i książek! Miało to dla niego ogromne znaczenie, ponieważ zeszyt podpisany jego imieniem i nazwiskiem zyskał na jeszcze większej wartości. 


Pozostałe naklejki wykorzystamy napewno na ozodobienie listów, jakie wysyłamy do rodzinki, przyozdobimy kartkę na Dzień Nauczyciela,.. Pomysłów mamy tak dużo jak duży jest wybór naklejek Z- Design.

Zainteresowałam Was?? Gwarantuję, że naklejki Z- Design są dobrej jakości, do koloru - do wyboru dla każdego!

Zapraszam do - Świat Naklejki. Naprawdę warto!2 komentarze: