Obserwatorzy

sobota, 4 października 2014

Mali zawodowcy

Witajcie!

Dziś na blogu kolejna fotorelacja z treningów i turnieju klubu Amico Lubin!! Po miąsiącu, chłopcy mają coraz więcej zapału do piłki nożnej. Co spotkanie, niezależnie od pogody, ma się wrażenie, że członków grupy jest coraz więcej. Mali zawodowcy wkładają coraz więcej serca i zaangażowania w ten właśnie sport. To wspaniałe uczucie patrzeć na własne dziecko, które oddaje się pasji i dąży do spełnienia marzeń...Natomiast dziś odbył się kolejny turniej, organizowany tym razem na lubińskim stadionie RCS. Zawodnicy pod okiem trenera Kazimierza Dziubczyńskiego zagrali w Lidze Turniejowej OZPN Żaki 2. Jak zawsze mecze przyniosły wiele emocji samym chłopcom, a także ich rodzicom. Sportowcy jak zawsze razem!Każdy miał okazję zagrać i spróbować wbić gola przeciwnikowi.. Adasiowi pięknie udało się strzelić celny rzut karny... a i potem pięknie strzelił gola.. Na boisku słychać było tylko krzyk - "Leć Adaś leć!!".. radość..emocje dziecka!! Chłopcy dawali z siebie ile mogli! I mimo potknięć i przepuszczonych bramek, to i tak zabawa była niesamowita.


 W czasie kiedy to gra toczyła się na boisku, najmłodsi kibice też znaleźli sobie zajęcie, zabaw żołnierzykami, czy gra w piłkę.
 Po zaciętej walce.. wszyscy otrzymali gromkie oklaski i gratulacje.. Za tydzień kolejny turniej!Całe popołudnie spędzone na boisku dało się we znaki.. Duża kolacja i głęboki sen.. 
Moje kochane urwisy!! <3


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz