Obserwatorzy

wtorek, 11 listopada 2014

SCS Amico - turniej medalowy

Dnia 10.11.2014 w hali "Balon" odbył się Otwarty Turniej Żaków 2007/2009 zorganizowany z okazji rocznicy Święta Niepodległości. W turnieju udział brali wszyscy zawodnicy trenera Kazimierza Dziubczyńskiego. 

Oczywiście na początek rozgrzewka, którą poprowadzili dodatkowi sędziowie SCS Amico. Chłopcy z wielkim zapałem wykonywali ćwiczenia, mając już na sobie swoje nowe imienne stroje! Natomiast rodziece wraz z rodzeństwami chłopców zajęli "trybuny" - przecież nie mogło zabraknąć najwierniejszych kibiców.

Drużyny podzielone na państwa - Polska, Niemcy, Hiszpania, Włochy i Anglia.. Czas na rozpoczęcie rozgrywek. Ale jak przystało na poważny mecz na początek - HYMN.. Jeszcze kilka zdjęć i mecz czas zacząć! Oj był pot, były i łzy... A na koniec słodki poczęstunek od rodziców!

Po udanych rozgrywkach, dnia 11.11.2014 po uroczystej Mszy św, nastapiło rozdanie medali. Ile radości, uśmiechu.. duma i nawet wzruszenia przez tę chwilę przeżyły dzieci, ale również ich rodzice. Bo kto wie.. może wśród nich jest ten który będzie dumnie stał w reprezentacji Polski?
2 komentarze:

  1. FAJNY SPORT....W KOŃCU TO LEPSZE NIŻ KOMPUTER. POZDRAWIAM

    OdpowiedzUsuń
  2. Dokładnie! Tym bardziej, że w tej drużynie nacisk kładzie się na współpracę i szacunek niż rywalizację :)

    OdpowiedzUsuń