Obserwatorzy

niedziela, 4 stycznia 2015

Świeradów Zdrój 2014/2015


Witajcie!!

Za mną spontaniczny wyjazd w góry do Świeradowa Zdroju.. Nieplanowane wypady są najfajniesze i tak też było tym razem.. W dniu Sylwestra zapukaliśmy do drzwi kuzynki... śmiech, radość... zabawa noworoczna jak najbadziej udana.. Toasty, fajerwerki, klimat.. Uwielbiam tę atmosferę ;)

Natomiast wolny czas oprócz odwiedzania rodzinki, spędziliśmy na spacerach i korzystania z możliwości złapania śniegu w ręcę :) Świeże, górskie powietrze, mnóstwo ludzi i same uśmiechy.


Jednak najwspanialszą rzeczą, był czas spędzony z moimi kuzynkami.. Wszystkie jesteśmy jak siostry i choć dzielą nas kilometry każdy wolny czas spędzamy razem!! 

Rodzina jest najważniejsza.. i czas z nią spędzony niezapomniany.. jednak nie można się oprzeć widokom.. kiedy o poranku się budzę i pierwsze co widzę góry.. nie same skały.. człowiek czuje siłę na nowy dzień, ten szum wiatru.. zrozumieją to tylko Ci, którzy tak jak ja pokochali to miejsce.. Mała miejscowość.. znany mi każdy kamień, każda uliczka.. mój drugi dom.. ŚWIERADÓW ZDRÓJ

2 komentarze:

  1. Pięknie kochana :) aż Ci zazdroszczę takiego śniegu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. śnieg, śniegiem.. ten klimat i magia!!

    OdpowiedzUsuń