Obserwatorzy

środa, 28 stycznia 2015

Księgarnia internetowa Sfinks.info - Wielka Księga Modlitw

Witajcie..

Dziś mój wpis poświęcony będzie.. MODLITWIE.. Ponieważ mam możliwość recenzji książki poświęconej modlitwom od Księgarni internetowej Sfinks.info... naszły mnie pewne refklesje.. Każdy z nas niezależnie od wyzwania modli się na swój sposób. Jedni modlą się w zaciszu, inni wspólnotowo, publicznie.. śpiewając, szepcąc.. jednak wypowiadamy słowa, które mają dla nas osobiste znaczenie. Moja modlitwa - modlitwa chrześcijanina skierowana jest do Boga.. składam mu podziękowania, żale, dzielę się tym co czuje.. 

Osobiście uważam, że w czasach kiedy panuje coraz więcej zawiści, nienawiści, egoizmu a pieniądz rządzi ludzkimi uczuciami... to modlitwa nabiera jeszcze większej wartości..

Drugi tom modlitewnika poświęcony jest litaniom, nabożeństwom - koronkom, nowennom i nie tylko. Oprócz modlitw znajdziecie tam utwory polskich poetów, którzy swoje strofy kierowali do Boga. Aby modlitwa była skuteczna, należy się do niej odpowiednio przygotować, w czym pomoże niżej przedstawiony poradnik.. Książka sama w sobie jest pięknie wykonana.. znajdziemy w niej również piękną galerię sztuki, reprodukcje obrazów.. Czcionka i sposób przedstawienie modlitwy jest w penwym sensie celebracją każdego słowa..

Jak najbardziej polecam Wielką Księgę Modlitw Tom II


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz