Obserwatorzy

niedziela, 17 maja 2015

Jak schudnąć 25kg...

Wiosna! ach wiosna... wiosna ach to ty...

A wraz z wiosną, więszkość z nas intensywniej myśli o swoim wyglądzie. Jedni stosują diety cud, inni mordercze treningi, a jeszcze inni dopiero szukają motywacji. 

Wydawnictwo Studio Astropsychologii podarowało intrygującą dla mnie książkę.


Aneta Śladowska "Jak schudnąć 25 kg lekko, łatwo i przyjemnie"Książka przedstawia doświadczenia autorki związane z zrzuceniem nadwagi. Udowadnia, że zmiana myślenia z negatywnego na pozytywne, nastawienie do świata, ale przede wszystkim samego do siebie, można osiągnąć bardzo wiele.

Proponowana przez Annę Śladowską metoda skupia się na odnalezieniu samego siebie, powrotu do własnej natury. Autorka podkreśla, jak bardzo nie zdajemy sobie sprawy z tego, że wiele możemy zmienić optymizmem i pogodą ducha. A jest to warunek potrzebny do schudnięcia.

Poradnik określa źródła nadwagi i proponuje jak leczyć jej przyczyny i objawy. Przedstawia mnóstwo sposobów na uzdrowienie duszy i ciała. Każdy z Was może się przekonać, wraz ze wzrostem swojej świadomości i akceptacji, jak łatwo i przyjemnie można stracić na wadze.

Przyznam szczerze, że w 100% zgodzę się z autorką książki.. Pozytywność, optymizm, pogoda ducha sprawia, że wszystko przychodzi łatwiej i przyjemniej.. A jakie jest Wasze zdanie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz