Obserwatorzy

niedziela, 12 lipca 2015

Philips GC 9640/60 z generatorem pary

Lato! Piękne, upalne lato.. słoneczko świeci, dlatego trzeba wykorzystać każdą wolną chwilę na spędzaniu czasu poza domem... basen, kąpiele nad jeziorem, grillowanie, wycieczki...
Ale poza przyjemnościami, My gospodynie domowe musimy zająć się także domem.. na mnie czekał dziś wielki stos prania do prasowania! Na szczęście... mam żelazko marki Philips GC 9640/60 z generatorem pary. Wyposażone w technologię Silent Steam, co oznacza wydajnie i cicho. Nie zmieniając temperatury możemy wyprasować każdy rodzaj tkaniny, począwszy od jeansów przez bawełnę, po jedwab. Przy okazji nie musimy się martwić , że spalimy ulubioną bluzka, gdyż żelazko nie przywiera do tkaniny.


Anti-scratch to najlepsza stopa wśród żelazek Philips. Posiada wysoką odporność na zarysowania, doskonale prasuje i jest łatwe do czyszczenia. Szybsze prasowanie zawdzięcza się parze pod ciśnieniem do 7 barów z silnym uderzeniem pary do 430g, które wnika głęboko w tkaninę zapewniając szybkie i wygodne prasowanie nawet trudnych do prasowania tkanin.

Zbiornik na wodę o pojemności 1,8 litra pozwala na dłuższe prasowanie przy użyciu pary. Można użyć wodę z kranu, ponieważ żelazko posiada system antywapienny Easy De-Calc Plus. W momencie konieczności czyszczenia, żelazko powiadamia nas  tym sygnałem świetlnym i dźwiękowym.


Philips GC 9640/60 z generatorem pary posiada trzy programy prasowania:
- tryb zwykły, przy standardowej ilości pary,
- tryb ECO, gdzie ilość generowanej pary jest mniejsza, przy jednoczesnym zaoszczędzaniu energii.
- tryb turbo, przy zwiększonej ilości pary.

Innowacyjna technologia OptimalTemp to gwarancja bezpieczeństwa dla wszystkich tkanin, która nie przywiera do danego materiału, jednocześnie go nie przypalając. I coś dla zapominalskich! Żelazko samoistnie wyłącza się po 10 minutach bezczynności.

Lubię prasowanie, a żelazka Philips są rzeczywiście sprawdzoną marką w tej kwesti. Zaletą żelazka Philips GC 9640/60 z generatorem pary są jej trzy poziomy, innowacyjna technologia OptimalTemp, która nie pozwoli na przywarcie żelazka do tkaniny. Równie ważną rzeczą jest samoistne wyłączanie się w momencie nie używania urządzenia. Natomiast najwiekszą wadą jest gabaryt żelazka. Mieszkając w kawalerce nie mam możliwości swobodnego przechowywania sprzętu. Nie do końca jestem zadowolona z jakości prasowania. Grubsze tkaniny jak jeans ciężko się doprasowują. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz