Obserwatorzy

środa, 21 października 2015

Śniadanie mistrzów z Nestle Cheerios Oats


Moi kochani!!

Na dobry początek dnia serdecznie polecam chrupkie płatki śniadaniowe Nestle Cheerios Oats! Jeśli ich jeszcze nie znacie, to ja szybciutko Wam je przedstawie!

Są to pyszne płatki śniadaniowe z pełnoziarnistego owsa w dwóch wariantach - z cynamonem lub bez dodatków. Dostarczają one wartościowych witamin oraz składników mineralnych, takich jak: witamina B2 i B6, niacyna, wapń, żelazo czy kwas fioliowy i pantotenowy. Najważniejsza rzecz! Zawierają specjalny błonnik rozpuszczalny, który redukuje dwa typy cholesterolu - cholesterol LDL oraz cholesterol HDL. Dlatego Nestle Cheerios Oats zostały wyróżnione prze Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religi, która wspiera profilaktykę i leczenie chorób serca.  • Wyjątkowy smak - świetne połączenie miodowych kółeczek z pełnoziarnistym owsem. W sam raz dla malucha jak i dorosłego. 
  • Dobroczynne działanie - receptura pozwalająca na obniżanie cholesterolu, w naturalny sposób, dzięki betaglukanom. Idealnie nadaje się podczas stosowania diet.
  • Szybkość i wygoda - nie wymagają zalewania wrzątkiem. Można je połaczyć z jogurtem, lub nawet "na sucho".


Mój syn oszalał na ich punkcie! Jako sportowiec musi się zdrowo odżywiać!  I uwierzcie mi innych płatków na śniadanie sobie nie życzy;) Od dziś mówi - "śniadanie mistrzów tylko z CHEERIOS OATS!!".
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz