Obserwatorzy

środa, 12 października 2016

JOGOBELLA - porcja radości

Jogobella Breakfast, Jogobella Musli i Jogobella 8 Zbóż to idealne rozwiązanie na śniadanie… i nie tylko!Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia! Te słowa nie raz słyszeliśmy od naszych rodziców. Stwierdzono, że śniadanie powinno stanowić ok. 30%  dziennego zapotrzebowania energetycznego. Warto też dołączyć do swojego śniadania węglowodany złożone. Możemy je znaleźć przede wszystkim w ziarnach. Jeżeli zrezygnujemy ze śniadania, spowoduje to spadek poziomu glukozy we krwi, a co za tym idzie - irytację, zmęczenie i nadwrażliwość. Jedzenie śniadania to też kwestia nawyku :) dobrego nawyku!

Jogobella Breakfast, Musli i 8 Zbóż to połączenie ekstra dużych kawałków owoców, pysznego jogurtu oraz zbóż, płatków, suszonych owoców i musli. Każdy z tych składników zaspokoi apetyt, nawet największego łasucha.


Jogobella Musli: Pyszny Jogurt z extra dużymi kawałkami owoców oraz musli w czterech pysznych kombinacjach smakowych od samego rana doda Ci energii!Jogobella Breakfast: Połączenie pysznego jogurtu Jogobella z chrupiącymi dodatkami to przekąska idealna na drugie śniadanie, każdy dodatek to inne, zaskakujące składniki!Jogobella 8 Zbóż: Owies, orkisz, żyto, jęczmień, pszenica, ryż, proso, gryka… a do tego pyszny jogurt w sześciu owocowych smakach. Pyszny posiłek, dzięki któremu Twoje popołudnie stanie się przyjemnością!


Warto dbać o zdrowe nawyki. A może Wy też macie ochotę na małą porcję radości? :)

Pozdrawiam :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz