Obserwatorzy

sobota, 17 grudnia 2016

Danonki w saszetce

Każdy rodzic dba o to, aby jego pociecha była szczęśliwa i pozwala mu na odkrywanie świata, przeżywanie niesamowitych przygód i zadawanie pytań. Dzięki Danonkom w saszetce możecie wyruszyć na wspólne wyprawy z pysznym i pożywnym jogurtem w poręcznym opakowaniu.

Poznajmy formułę Danonków:
 • Mocne kości Danonki są wzbogacone w wapń i witaminę D. Obecność witaminy D ułatwia wchłanianie wapnia. Wapń i witamina D są potrzebne dla prawidłowego wzrostu i rozwoju kości u dzieci. Pamiętaj, że ważna jest zróżnicowana i zbilansowana dieta oraz zdrowy styl życia.
 • Pozytywna opinia IMID Danonki posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, dlatego możesz mieć pewność, że są dostosowane do potrzeb żywieniowych dziecka.
 • Wysoka jakość Danonki nie zawierają barwników, sztucznych aromatów ani konserwantów. Są produkowane z wysokiej jakości mleka krowiego.Na placu zabaw, w trakcie podróży, czy w drodze do domu, na drugie śniadanie - Danonki w saszetce rewelacyjnie sprawdzą się w każdej sytuacji i wszędzie. To wygodny i łatwy sposób na to, aby Twoje dziecko zjadło wartościowy i pożywny jogurt. 


#zlapDanonki
- artysta
- olimpijczyk
- odkrywca
- badacz
- kapitan
- kaskader


#danonki
#danonkiwsaszetce
#samaradość

4 komentarze:

 1. Moje dzieciaki uwielbiają te Dananoki, oba smaki tak samo bardzo:) Na pewno wiele też daje opakowanie ponieważ jest bardzo przyjazne dla dzieci i dla mnie, kiedy gdzieś wychodzimy. Moja córka bierze codziennie saszetkę do szkoły na drugie śniadanie. Udaje mi się nawet zamienić słodycze na taką saszetkę więc jestem zdecydowanie na tak!!
  Zapraszam również do mnie do wyrażania swoich opinii:
  http://testujemytestujemypl.blogspot.com/2016/12/danonki-w-saszetce-strza-w-dziesiatke.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaletą Danonków jest fakt że zawierają dodatek oligofruktozy. Jest to substancja prebiotyczna – sprzyja rozwojowi prawidłowej flory bakteryjnej jelita. Naturalnie znajdziemy ją również w warzywach i owocach.
  Danonki są bardzo smaczne, o delikatnej konsystencji i maluch często jedzą je z wielką ochotą. Serki wzbogacane są także o różne owoce, dzięki temu ich smak jest ciekawszy, wyraźniejszy i bardziej kuszący dla malucha. Składniki Danonka są tak skomponowane, aby dostarczały nie tylko wrażeń smakowych, ale też cennych witamin. Warto zauważyć, że są one rekomendowane przez Instytut Matki i Dziecka.#zlapDanonki

  OdpowiedzUsuń